Warning (2): preg_match(): No ending delimiter '/' found [APP/View/Layouts/default.ctp, line 59]

Inzerce včelařů našeho spolku

Zde se může objevit inzerát, kterým mohou členové našeho spolku prodávat či poptávat služby, včelařské věci apod. Své nabídky či poptávky zasílejte na sturma.jiri@email.cz. Jedinou podmínkou, ke které se zavazujete, je nahlásit již neaktuálnost inzerátu.


Krmné těsto Apivital sezóna 2023

Nabízím větší množství krmného těsta zn. APIVITAL® českého výrobce fy Stech s.r.o.. Toto krmivo jsme měli možnost v minulých 7 letech otestovat v podobě těsta nebo tekutého krmiva a velice se nám ve spolku osvědčilo. Tento produkt je vyroben z řepného cukru za pomocí enzymu invertáza, při němž je část sacharózy rozložena na glukózu a fruktózu. Je možné ho využít i v obdobích, ve kterých jinak není možné řepný cukr ke krmení včel používat (např. při nedostatku nektaru v přírodě - po ukončení snůšky). Největší využití vidím při tvorbě oddělků a při jarním krmení nedostatečně zásobených včelstev v měsíci únoru až dubnu a také pro přípravu včelstev na odchov matek a raného odchovu trubců. Jedná se o balení v zatavených plastových sáčcích po 2,5 kg, kterých je v celkovém balíku 6 ks. Celé balení obsahuje 15 kg krmiva. Oproti loňsku je i u tohoto výrobku zdražení cca o 31% z důvodu stále se zvyšující ceny cukru. 

 

  • Cena při odběru celého balení po 15 kg je 61 Kč za kg tj. 915,- Kč za balík. Při odběru jednotlivých plastových balení po 2,5 kg je pak cena 62,- Kč za kg tj. balení 155,- Kč. Pouze osobní odběr po telefonické domluvě na uvedené adrese. Podrobnosti o výrobku též na webu výrobce - https://www.apivital.cz/cukrove-testo-pro-vcely 

 

Kontakt na webu

http://www.vsmbo.cz/inzerce-prodam

                                                                                                                                                                                                                                              

 

    


30.04.2023 |  kontakt: Ing. Jiří Šturma, tel: 605 233 633; mail: sturma.jiri@email.cz; adresa: 293 07 Hrdlořezy 169

Zajímavý web - nevčelařský

Upozorňujeme tentokrát na zajímavý nevčelařský web s možností inspirace. Jedná se o výrobky se značným terapeutickým potenciálem u řady zdravotních obtíží.

http://www.herbalculture.cz

Kontakt na webu

http://www.vsmbo.cz/inzerce-prodam


29.11.2021 |  kontakt: eshop@herbalculture.cz


Zpět | PRODÁM | KOUPÍM