';

Inzerce včelařů našeho spolku

Zde se může objevit inzerát, kterým mohou členové našeho spolku prodávat či poptávat služby, včelařské věci apod. Své nabídky či poptávky zasílejte na sturma.jiri@email.cz. Jedinou podmínkou, ke které se zavazujete, je nahlásit již neaktuálnost inzerátu.


Krmné těsto APIVITAL

Prodám větší množství (po četných dohadech a dotazech upřesňuji, že jsem koupil celou paletu tj. 48 ks = 720 kg, datum výroby 5.3.2019, částečně i pro moji potřebu) krmného těsta zn. APIVITAL® českého výrobce fy Stech s.r.o.. Toto krmivo jsme měli možnost v minulých 3 letech otestovat v podobě těsta nebo tekutého krmiva a velice se nám ve spolku osvědčilo. Tento produkt je vyroben z řepného cukru za pomocí enzymu invertáza, při němž je část sacharózy rozložena na glukózu a fruktózu. Je možné ho využít i v obdobích, ve kterých jinak není možné řepný cukr ke krmení včel používat. Největší využití vidíme při tvorbě oddělků a při jarním krmení nedostatečně zásobených včelstev v měsíci únoru až dubnu a také pro přípravu včelstev na odchov matek a raného odchovu trubců. Jedná se o balení po 2,5 kg v plastu zatavených sáčků, kterých je v celkovém balíku 6 ks. Celé balení obsahuje 15 kg krmiva.

Cena při odběru celého balení po 15 kg je 36,- Kč za kg tj. 540,- Kč za balík, při odběru jednotlivých plastových balení po 2,5 kg je pak cena 38,- Kč za kg tj. balení 95,- Kč. Pouze osobní odběr po telefonické domluvě na uvedené adrese. Podrobnosti též na webu výrobce - https://www.apivital.cz/cukrove-testo-pro-vcely 

Kontakt na webu

http://www.vsmbo.cz/inzerce-prodam

                                                                                                                                                                                                                                              

 

  


26.05.2019 |  kontakt: Ing. Jiří Šturma, tel: 605 233 633; mail: sturma.jiri@email.cz; adresa: 293 07 Hrdlořezy 169

Oddělky L 2/3 pro rok 2019

Nabízím - beru záznam na oddělky na rámkové míře Langstroth 2/3 na 5 rámkách. Odběr květen - červenec 2019.

Kontakt na webu

http://www.vsmbo.cz/inzerce-prodam


24.09.2018 |  kontakt: Dr. Jiří Marx, tel: 605 122 221, mail: jirka.marx@seznam.cz


Zpět | PRODÁM | KOUPÍM