Warning (2): preg_match(): No ending delimiter '/' found [APP/View/Layouts/default.ctp, line 59]

Požadavky na krmivo Apivital 2023 upravená množství


Informace pro zájemce o dotované speciální krmivo pro včely zn. Apivital:

Dnešního dne výbor spolku na základě poskytnuté dotace od měst Mladá Boleslav a Kosmonosy rozhodl o nákupu dvou kontejnerů tohoto krmiva. Protože se však sešly větší požadavky než činí zásoba z minulého roku a nově zakoupeného množství, bylo rozhodnuto požadovaná množství jednotlivých členů spolku, kteří projevili do 31.5.2023 zájem, krátit o 25%. V přiložené tabulce si však tito členové mohou doplnit v případě zájmu požadavek na toto krmivo za NEDOTOVANOU cenu. Tyto úpravy je možné provést nejpozději do neděle 18.6.2023. Dotované množství bude objednáno v následujících dnech a proto prosíme o urychlenou úhradu ceny za dotované i případně nedotované množství na číslo účtu spolku 272915415/0300 (viz přiložený QR kód). Do textu prosím dejte poznámku pro příjemce - vaše jméno a skutečnost, že se jedná o "krmivo 2023". Bez včasné úhrady nebude krmivo vydáno!

Výdej předpokládáme částečně uskutečnit v termínu do 30.6.2023 a druhým termínem bude 18.7.2023.

Pro uložení vašich údajů stačí tabulku v tomto odkazu pouze ukončit a tabulku opustit !!!

Nic jiného prosím neměňte, nesdílejte a podobně !!!

Dotované krmivo 2023 (své požadavky zadejte ZDE)  

6.6.2023, Ing. Jiří Šturma, předseda

 

Text původní informace:

Vážení přátelé, 

od statutárního města Mladá Boleslav a města Kosmonosy máme příslib na neinvestiční dotaci na speciální krmivo pro včely zn. Apivital (odkaz na výrobce: https://www.apivital.cz/tekuty-cukr-pro-silna-vcelstva).

Z loňského roku jsme si ponechali zásobu cca 2,5 kontejneru na letošní rok. Na základě rozhodnutí výboru spolku budeme postupovat následovně. Abychom zjistili vámi požadované množství a dle něj objednali toto krmivo, žádáme vás, abyste závazně do 31.5.2023 vyplnili níže uvedenou tabulku. Po tomto datu nebude možné požadavky měnit (tabulka bude zablokována). Těsně před tímto datem doporučujeme ověřit si, že vámi požadované množství nebylo někým neúmyslně změněno.

Maximální množství DOTOVANÉHO krmiva je 20 kg na zazimované včelstvo - dle nahlášených stavů k 1.9.2022. Toto dotované krmivo budeme zájemcům prodávat s cca 50 % slevou tj. 18 Kč/kg.

NEDOTOVANÉ množství krmiva budeme prodávat za cenu nákupní tj. 35 Kč/kg.

9.5.2023, Ing. Jiří Šturma, předseda

Zpět