Warning (2): preg_match(): No ending delimiter '/' found [APP/View/Layouts/default.ctp, line 59]

Objednání léčivých přípravků pro rok 2024


Upozorňujeme členy našeho spolku o možnosti ZÁVAZNĚ si objednat chemické prostředky na ochranu včelstev. Na níže uvedeném odkazu je nutné vyplnit u svého jména požadavky na jednotlivé prostředky, dotované spolkem. Dotované ceny, balení jsou uvedeny v záhlaví této tabulky. Možnost objednání je pouze do konce měsíce února 2024. Poté budou prostředky na ochranu včelstev objednány hromadně u dodavatelů. Po naskladnění budete vyzváni k odběru a zaplacení. Distribuce a platba proběhne přes důvěrníky.

Prosíme všechny, kteří nebudou tyto prostředky požadovat, aby v tabulce vyplnily nuly u všech jednotlivých prostředků, tak bude jasné, že je nechtějí a budou včely ošetřovat jinými prostředky či způsoby. Vyplňujte pečlivě - jen za sebe tj. ve svém řádku. Doporučujeme po 29.2.2024 si svoji objednávku překontrolovat a vyhnout se tak omylům, kdy vám někdo jiný přepíše vaše údaje.

Pro uložení vašich údajů stačí tento odkaz (toto nové okno) pouze ukončit a tabulku tak opustit !!! Nic jiného prosím neměňte, nesdílejte a podobně !!!

Tabulka objednávky léčiv 2024 (své požadavky zadejte ZDE) 

8.2.2024, Ing. Jiří Šturma, předseda

Zpět